Przepiękna płaska działka 12 ar

400 000 zł
327.87 zł/m2
Powierzchnia działki: 1220 m2
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Typ działki: Budowlana
Okolica: Otwarty teren, Zabudowania

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować działkę położoną w urokliwej części Krakowa, przy ulicy Edwarda Warchałowskiego. Działka o powierzchni 1200m2 jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania (MZP) jako Tereny Zabudowy Mieszkalnej Jednorodzinnej o charakterze willowym (MN.2).

Podstawowym przeznaczeniem terenu jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zarówno w formie wolnostojącej, jak i bliźniaczej, co daje przyszłym mieszkańcom swobodę wyboru najlepszego rozwiązania dla swoich potrzeb.


Wymiary działki 48m długości 25m szerokości.

W zakresie kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu ustalono następujące zasady:

Minimalny wskaźnik terenu biologicznie czynnego wynosi 70%, co zapewnia zachowanie przestrzeni zieleni i przyjaznego środowiska.
Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zabudowy terenu nie przekracza 30%, co umożliwia wygodną lokalizację budynków mieszkalnych, pozostawiając jednocześnie dużo miejsca na otaczającą działkę przestrzeń.
Maksymalna wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych wynosi 11 metrów, co zapewnia estetyczny wygląd i harmonię z otoczeniem.
Niewątpliwym atutem tej działki jest jej położenie w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób poszukujących odpoczynku w otoczeniu natury. Jednocześnie zapewniam szybki dojazd do Centrum Krakowa, dzięki czemu można łatwo skorzystać z pełnej gamy miejskich atrakcji.

Działka ta stanowi doskonałą inwestycję dla osób marzących o stworzeniu swojego wymarzonego domu, z dala od zgiełku miasta, lecz jednocześnie w jego dogodnej bliskości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na bezpłatne zwiedzenie terenu.


Zapraszam do kontaktu

PERFECT ESTATE - Centrum Nieruchomości
Mariusz Przybylski
Tel: 668-646-167

Duża gama ofert: sprzedaż / wynajem / oferty komercyjne.
Posiadamy doskonałą ofertę kredytową dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - współpracujemy z 20 bankami.
Zapewniamy pomoc prawną, księgową oraz preferencyjne stawki notarialne.
Posiadamy polisę OC na kwotę 110 000 zł w firmie Lloyd's (Nr. Polisy LHC2438779)


386984

Autor oferty

P
Perfect EstateNa dillo.pl od 24 Maj 2021

Zadzwoń

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Lokalizacja

Kraków, małopolskie

Dodano: 10 Sty 2024, numer oferty: 48756

Podobne ogłoszenia w kategorii Działki

Zobacz więcej
dillo.pl © All rights reserved.