Przepiękna płaska działka 83 ar

565 000 zł
67.26 zł/m2
Powierzchnia działki: 8400 m2
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Typ działki: Budowlana
Okolica: Las, Zabudowania

PerfectEstate ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 83 ar, usytuowanych w malowniczej okolicy Wrząsowic, przy ul. Gazdy, w bliskim sąsiedztwie Krakowa. To niezwykle atrakcyjne tereny, które charakteryzują się płaskim ukształtowaniem terenu.

Dojazd do działki jest bardzo dogodny, bezpośrednio z drogi gminnej. Co więcej, działki te są objęte planem zagospodarowania przestrzennego, z czego 41 ar jest przeznaczonych pod zabudowę mieszkalno-usługową (MU/O), a pozostałe 42 ar pod zabudowę jednorodzinną (Zld/O).

W okolicy znajduje się pełna infrastruktura, w tym szkoła, liczne sklepy, restauracje, apteka, a także przystanek autobusowy. Dodatkowo, w sąsiedztwie znajdują się już domy jednorodzinne, co tworzy przyjazne otoczenie.

Nasza oferta szczególnie przypadnie do gustu rodzinom, które pragną pozostać w bliskim sąsiedztwie Krakowa, jednocześnie ceniąc sobie spokój, piękne widoki oraz kontakt z naturą. Działki położone są w dostatecznie znacznej odległości od innych zabudowań, co gwarantuje pełną prywatność oraz ciszę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na oglądanie tych wyjątkowych działek.Mariusz Przybylski
Tel: 668-646-167


396261

Autor oferty

P
Perfect EstateNa dillo.pl od 24 Maj 2021

Zadzwoń

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Lokalizacja

Kraków, małopolskie

Dodano: 6 Kwi 2024, numer oferty: 48939

Podobne ogłoszenia w kategorii Działki

Zobacz więcej
dillo.pl © All rights reserved.